Het weekend van 2&3 mei zijn we te gast in Genk bij het Tits MX Team.
Op zaterdag komen de oldtimerreeksen aanbod samen met de E-bikes, MX-50, veteranen, dagvergunningen en een reeks voor de AMC Genk piloten.
Vanaf 15u30 zijn er vrije trainingen voorzien!
Op zondag komt het normale VMCF-programma aanbod uitgezonderd recreanten/dagvergunningen.
Kampioenschapsproeven zijn er voor de categoriën Dames, pitbikes, experten, en alle jeugd-reeksen
Wegens beperkte parking moeten piloten van andere federatie's (VLM, JMS, MCLB, VJMO, BMB-FMB, AMPL, FPCNA,...) en dagvergunningen via volgende link: Link
Opgelet:
- Samen komen is samen staan, er mag niet afgespannen worden
- Naar aanleiding van de nood aan milieurichtlijnen in verband met de geluidsnormen (max 111 dba) gaan wij deze moeten controleren.
- Geen Tear-offs
- Milieumatten verplicht!
- Parking open vrijdagnamiddag vanaf 16u
- Geluidscontroles worden dynamisch langs het parcour gedaan, enkele willekeurigen worden na de reeks aan de kant gehouden om te meten en zijn dit verplicht - weigeren is niet meer starten bij de volgende reeks - deze metingen worden niet voor ons plezier gedaan maar het voor het voortbestaan van de motorcross te garanderen!
GPS: Damstraat 5 - Genk
04-08-2026
24-07-2026
VMCF te Warsage 25 & 26 juli 2026
20-07-2026
06-07-2026
BELGISCHE RIJDERS WELKOM IN MILL 3-4-5/07/26
30-06-2026